0

08-8593318

מארזים שוקולדים

מארזים חגיגיים לפסטיבל של טעמים, בכשרות מהדרין לפסח.

חג הפסח מתקרב ואיתו מארזים חגיגיים לפסטיבל של טעמים. לקראת חג האביב, חג הפסח המסמל התחדשות ופריחה אנחנו שמחים להציג בפניכם את מארזי החג הייחודים של חב' דה קרינה. כל המוצרים הועלו לאתר החדש של משתלות סנדר ונמצאים בדף של מארזי השוקולד.

כל המוצרים הנמצאים עכשיו על מדפי החנות באינטרנט הם כשרים לפסח למהדרין ללא חשש קטניות, פרט למוצרים המודגשים בכוכבית אדומה.

סיפור אהבה לשוקולד, השוקולטיירית קרינה צ’פלינסקי, דור שלישי למשפחת שוקלטיירים מארגנטינה. עלתה לישראל עם חזון להמשיך 100 שנות מסורת משפחתית של יצור שוקולד פרמיום בעבודת יד.קצת לפני יותר ממאה שנה, לאחר מלחמת העולם הראשונה , סבא של קרינה ברח מאירופה והגיע לארגנטינה , שם המשיך במקצועו ופתח מפעל שוקולד ביתי קטן, אשר עם השנים התפתח וגדל.קרינה תמיד הייתה סקרנית ושאפה למצוינות וחדשנות, דבר שהביאה ללימודי תואר בכימיה ותזונה קלינית.בשנת 2006 פתחה קרינה עם בעלה בוטיק שוקולד קטן .עם השנים הפך החלום של קרינה ל DE KARINA , חברה חדשנית ויצירתית המוערכת כאחת מיצרניות שוקולד הבוטיק הטובות בישראל. שילוב בין שיטות עבודה מסורתיות לידע מודרני ועדכנות מחקרית הופך את מוצרי הפרמיום של DE KARINA להנאה שוקולדית מיוחדת במינה, מהאריזה ועד לטעימה. טעמים ומרקמים, ניגודים ושילובים, חוויה לכל החושים.

 

כרטיס מתנה - משתלות סנדר, המתנה למשפחות לקנייה במש

כרטיס מתנה - משתלות סנדר, המתנה למשפחות לקנייה במשתלה

החל מ-75 ₪

*נא לבחור את סכום ההטענה אתם מוזמנים לרגש את יקירכם בכרטיס מתנה של משתלות סנדר (דמוי גיפטקארד) איכותי ומפנק של משתלות סנדר! מתאים להוספה לאריזות שי, משלוחי מנות, לשמחות, חנוכת בית ולכל פינוק אחר. במשתלה מבחר מוצרים מעולם הפורח והגן - עציצים,...

   

כניסה ללקוחות

שכחת סיסמה?

הרשמה למועדון הלקוחות

קבל שיחה מנציג שירות

אתר סגור

אתר סגור זמני